Za merytorykę, dobór trenerów oraz profilowanie szkoleń zamkniętych odpowiada właścicielka (również trenerka z zakresu obsługi programów) Małgorzata Siemienowicz-Książek malgosia@partnersoft.pl

ETAP REKRUTACJA – zgłaszanie udziału 

Po otrzymaniu od Ciebie zgłoszenia udziału  kontaktujemy się z Tobą w ciagu 24 h mailowo i telefonicznie.  Oceniamy twoje potrzeby, pomagamy dobrać tryb (stacjonarny czy zdalny, w grupie czy indywidualne? Po uzgodnieniach otrzymujesz pro forma oraz informację o planownym terminie. Na 3 dni przez terminem rozpoczęcia otrzymujesz przypomnienie mailem i telefonicznie  oraz szczegółowy harmonogram, informacje o miejscu, przerwach, możliwościach  parkowania (dot stacjonarnych:-) 

ETAP REALIZACJA 

  • pracujemy na najnowszych wersjach programów i laptopach dell (każdy uczestnik szkolenia przy oddzielnym laptopie)
  • W  szkoleniach stacjonarnych udostępniamy nasze  laptopy  i oprogramowanie. Aczkolwiek jeśli posiadasz program  zachęcamy do pracy na własnym sprzęcie z uwagi na zachowanie ustawień domyślnych w programie.Uczestnicząc w  Z D A L N Y M  sugerujemy pracę  na własnych sprzęcie i oprogramowaniu ( w przypadku braku udostępniamy wersje edukacyjną)  lub jeśłi masz stabilne  łącze internetowe możesz połączyć się z naszymi komputerami poprzez zdalny pulpit.
  • zajęcia prowadzimy w godz. 8.30-15.30 do 14.30 praca w grupie ostatnia godzina dyskusja, pytania indywidualne itp.
  • małe grupy 3-6 osób w stacjonarnych ( 3-6 osoby) 
  • ok tygodnia po zakończeniu szkolenie 4 h powtórki lub 2 h indywidualnie ( do wykorzystania w ciągu 3 m-cy)
  • zmiana terminu lub rezygnacja jest możliwa na 5 dni roboczych przed rozpoczęciem zajęć bez żadnych kosztów (patrz regulamin)
  • zgłoś udział i NIE CZEKAJ na ostatnią chwilę – Twój głos może zdecydować o realizacji w wybranym terminie
  • najpóźniej na 3 dni robocze przed planowanym terminem szkolenia potwierdzamy zgłoszonym uczestnikom jego realizację (e-mail oraz kontakt tel.) oraz podajemy dokładny adres sali szkoleniowej

Jak przygotować się do szkolenia ? 

Zapoznaj się z wymaganiami dotyczącymi posiadanej wiedzy czy umiejętności  jakie stawiamy uczestnikom. Jeśli takie stawiamy są opublikowane  przy poszczególnych szkoleniach. Z uwagi na tryb zajęć  przeczytaj też  Jak szkolimy zdalnie z stacjonarnie? 

Szkolenia realizujemy od 15 lat. Od 2001 roku jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym producenta NORMA. Na co dzień pracujemy z użytkownikami programu podczas doboru i sprzedaży oprogramowania, cenników, prowadząc wsparcie techniczne i merytoryczne. Przeszkoliliśmy ponad 1700 osób. Regularnie mamy do czynienia z użytkownikami oprogramowania ze stosowania którego szkolimy. Masz nasze wsparcie po szkoleniu.