Za merytorykę, dobór trenerów oraz profilowanie szkoleń zamkniętych odpowiada właścicielka (również trenerka z zakresu obsługi programów) Małgorzata Siemienowicz-Książek malgosia@partnersoft.pl

ETAP REKRUTACJA – zgłaszanie udziału 

Po otrzymaniu od Ciebie zgłoszenia udziału  kontaktujemy się z Tobą w ciagu 24 h mailowo i telefonicznie.  Oceniamy twoje potrzeby, pomagamy dobrać tryb (stacjonarny czy zdalny, w grupie czy indywidualne? Po uzgodnieniach otrzymujesz pro forma oraz informację o planownym terminie. Na 3 dni przez terminem rozpoczęcia otrzymujesz przypomnienie mailem i telefonicznie  oraz szczegółowy harmonogram, informacje o miejscu, przerwach, możliwościach  parkowania (dot stacjonarnych:-) 

ETAP REALIZACJA 

  • W  szkoleniach stacjonarnych udostępniamy nasze  laptopy  i oprogramowanie. Aczkolwiek jeśli posiadasz program  zachęcamy do pracy na własnym sprzęcie z uwagi na zachowanie ustawień domyślnych w programie.
  • Uczestnicząc w  Z D A L N Y M  sugerujemy pracę  na własnym oprogramowaniu ( w przypadku braku udostępniamy wersje edukacyjną).
  • Zajęcia prowadzimy w godz. 9.00-15.00 w tym do 14.30 praca w grupie ostatnia godzina dyskusja, pytania indywidualne itp.
  • małe grupy 3-6 osób w stacjonarnych ( 3-6 osoby) 
  • w cenie masz dodatkowe godziny na indywidualnie konsultacje  ( do wykorzystania w ciągu 3 m-cy)
  • zmiana terminu lub rezygnacja jest możliwa na 5 dni roboczych przed rozpoczęciem zajęć bez żadnych kosztów (patrz regulamin)
  • zgłoś udział i NIE CZEKAJ na ostatnią chwilę – Twój głos może zdecydować o realizacji w wybranym terminie i w podziękowaniu 10% rabatu. 
  • najpóźniej na 3 dni robocze przed planowanym terminem szkolenia otrzymujesz maila oraz kontakt telefoniczny w sprawach organizacyjnych. 

Jak przygotować się do szkolenia ? 

Zapoznaj się z wymaganiami dotyczącymi posiadanej wiedzy czy umiejętności  jakie stawiamy uczestnikom. Jeśli takie stawiamy są opublikowane  przy poszczególnych szkoleniach. Jeśli panujesz tryb zdalny  przeczytaj też  Jak szkolimy zdalnie? 

Szkolenia realizujemy od 20 lat. Przeszkoliliśmy ponad 2000 osób. Regularnie mamy do czynienia z użytkownikami oprogramowania ze stosowania, którego szkolimy. Masz nasze wsparcie po szkoleniu 🙂