Firma PartnerSoft od 2001 jest autoryzowanym dystrybutorem programu NORMA – najbardziej popularnego programu do kosztorysowania.

Świadczymy kompleksową obsługę kosztorysantów od doboru programów komputerowych, baz cenowych RMS, prowadząc hot-line użytkownika, realizując szkolenia z kosztorysowania, harmonogramowania i zarządzania inwestycją budowlaną (z zastosowaniem MS Project). W zakresie działalności edukacyjnej w dziedzinie mamy 10 letnie doświadczenie oraz zespół trenerów w tym: wyspecjalizowanych w zastosowaniu programów oraz trenerów-praktykujących kosztorysantów, z którymi realizujemy szkolenia wyprofilowane dla poszczególnych branż. Zrealizowaliśmy trzy projekty w ramach EFS – szkolenia z kosztorysowania i zarządzania inwestycją budowaną. Obecnie realizujemy czwarty projekt.

Zaufali nam m.in. WARBUD S.A., PGE S.A., PKP, DALKIA ŁÓDŹ S.A., UNIQA, Energa Operator S.A. EIFFAGE BUDOWNICTWO MITEX S.A. oraz setki małych przedsiębiorstw budowlanych, pracowni projektowych oraz indywidualnych klientów, podnoszących swoje kwalifikacje i umiejętności na rynku pracy poprze udział w naszych projektach / szkoleniach.

Dla naszych klientów pozyskaliśmy na szkolenia środki unijne z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Zrealizowaliśmy 3 projekty obejmujące szkolenia i kursy z kosztorysowania z NORMA oraz z zarządzania inwestycjami budowlanymi z zastosowaniem MS Project.