PartnerSoft: szkolenie i oprogramowanie dla budownictwa.

Firma PartnerSoft od 2001 jest autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania NORMA PRO, EXPERT, STD2 – najbardziej popularnego programu do kosztorysowania, jak również innych programów, tj.: Miara PRO, CAD Rysunek i inne narzędzia przydatne kosztorysantom. Pomagamy dobrać oprogramowanie, nie wciskamy najdroższych rozwiązań, tylko adekwatnie do potrzeb. Prowadzimy wsparcie techniczne i merytoryczne.

Od 2001 r. przeprowadziliśmy ponad 400 szkoleń i przeszkoliliśmy ponad 1500 osób.

W naszej ofercie szkoleniowej znajdziesz szkolenie „otwarte”, od którego  należałoby zacząć przygodę np. w kosztorysowaniu z Norma. Następnie polecamy dobrane do indywidualnych potrzeb warsztaty praktyczne, na których nauczysz się przedmiarować i kosztorysować konkretne typy robót. Kolejnym etapem jest doskonalenie obsługi programu (aby zarobił na siebie 🙂 ) czego nauczysz się na szkoleniu średniozaawansowanym.

PartnerSoft jest wpisana do Krajowego Rejestru Instytucji Szkoleniowych,

Jesteśmy godnym zaufania kontrahentem – sprawdż nasze referencje. Zaufali nam m.in. WARBUD S.A., PGE S.A., PKP S.A., DALKIA ŁÓDŹ S.A., UNIQA, Energa Operator S.A. EIFFAGE BUDOWNICTWO MITEX S.A. oraz setki małych przedsiębiorstw budowlanych, pracowni projektowych oraz indywidualnych klientów.

Świadczymy kompleksową obsługę kosztorysantów od doboru programów komputerowych, baz cenowych RMS, prowadząc hot-line użytkownika, realizując szkolenia z kosztorysowania, harmonogramowania i zarządzania inwestycją budowlaną (z zastosowaniem MS Project). Posiadamy zespół trenerów, w tym wyspecjalizowanych w zastosowaniu programów oraz trenerów – praktykujących kosztorysantów, z którymi realizujemy szkolenia wyprofilowane dla poszczególnych branż.

Dla naszych klientów pozyskaliśmy na szkolenia środki unijne z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Zrealizowaliśmy 3 projekty obejmujące szkolenia i kursy z kosztorysowania z NORMA oraz z zarządzania inwestycjami budowlanymi z zastosowaniem MS Project.

Zapraszamy do współpracy.