Poniżej informacja o dofinasowanieu w województwie Łódzkim.

Informacje o konkursach, operatorach dla poszcególnych województ szukajcie rozwijąc zakładke dofinnsowanie dostęną na tej stronie 

Informacja o planowanym naborze – dofinasowania na szkolenia:

Polecamy ubieganie się o dofinasowanie dla przedsiębiorców i pracowników tzw. bony szkoleniowe. Można uzyskać do 7200 zł na dofinansowania na 1 pracownika/przedsiębiorcę. Poniżej polecane przez nas wsparcie dla pracodawców i pracowników z województwa łódzkiego. Zapewne są też podobne możliwości w innych województwach – szukajcie.

Jak uzyskać dofinansowanie – dot.  woj. łódzkiego ?

Kroki wg kolejności działań poniżej

 1. ZŁOŻYĆ WNIOSEK  (termin najbliższego  naboru szukaj w aktualnościach na lorkk.pl)

 Składanie wniosków online  u operatora lorkk.pl.   

Jeśli chcesz startować ze złożeniem wniosku zdzwoń 504 156 204 lub napisz na biuro@partnersoft.pl – prześlę Ci zalecenia co zrobić przed terminem otwarcia naboru,  aby zwiększyć szanse na otrzymanie dofinasowanie.  

Na etapie składania wniosku NIE musisz deklarować jakie szkolenia będziesz realizował. Wystarczy informacja na jaką kwotę i dla ilu osób.

 1. Jeśli uda wam się uzyskać środki, kolejny krok to formalności –  podpisanie umowy z operatorem Fundacja Rozwoju Gminy Zelów (kilka dni po naborze).
 2. Wpłata wkładu własnego 20% mikro i małe firmy następuje po podpisaniu umowy.
 3. Po wpłacie możesz dokonywać wyboru szkoleniaznajdującego się w Bazie Usług Rozwojowych.

Uwagi

 • Zwracam uwagę, że 1 h szkolenia ( tzw bon szkoleniowy) kosztuje 60 zł ( zw z VAT). Wnioskując o środki np na szkolenie 16 h należy przemnożyć ilość h  przez stawkę 60  zł uzyskując koszt szkolenia  = 960 zł
 • Możecie sfinansować  każde z naszych szkoleń:  NORMA, kosztorysowanie w danej branży – warsztaty, Miara Pro, CAD Rysunek,  AutoCAD  oraz szkolenia z Office (Excel, Word) i inne.
 • Jeśli uda się Wam pozyskać środki prosimy o kontakt. Uzgodnimy Wasze potrzeby i opublikujemy w BUR usługę szkoleniową.

Kto może otrzymać dotację z w/w projektu?

MŚP z województwa łódzkiego, tj.:

 • osoby samozatrudnione
 • mikroprzedsiębiorstwa

(liczba pracowników: do 10 osób; obrót roczny nie przekracza 2 mln €)

 • małe przedsiębiorstwa

(liczba pracowników: do 50 osób; obrót roczny nie przekracza 10 mln €)

 • średnie przedsiębiorstwa

(liczba pracowników: do 250 osób; obrót roczny nie przekracza 50 mln €)